RT1206DRE0722RL
MFR.Part #
RT1206DRE0722RL
JLCPCB Part #
C872125
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS