RC1206JR-7W4K3L
MFR.Part #
RC1206JR-7W4K3L
JLCPCB Part #
C6639011
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS