FKN2WSJT-52-2R4
MFR.Part #
FKN2WSJT-52-2R4
JLCPCB Part #
C1386544
Description
-40℃~+155℃ 2.4Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS