SQM500JB-100K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM500JB-100K
JLCPCB Part #
C1399345
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS