RT2512FKE075K11L
MFR.Part #
RT2512FKE075K11L
JLCPCB Part #
C2141772
Description
-55℃~+125℃ 200V 5.11kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS