AT0805CRD0713RL
MFR.Part #
AT0805CRD0713RL
JLCPCB Part #
C1693920
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS