RT1206DRD075R1L
MFR.Part #
RT1206DRD075R1L
JLCPCB Part #
C871934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS