FMP100FTE52-160K
MFR.Part #
FMP100FTE52-160K
JLCPCB Part #
C1379918
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS