RT2512BKE07510KL
MFR.Part #
RT2512BKE07510KL
JLCPCB Part #
C876766
Description
-55℃~+125℃ 510kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS