FMP-50FRF52-16K5
MFR.Part #
FMP-50FRF52-16K5
JLCPCB Part #
C20145053
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS