RT1206DRD0734R8L
MFR.Part #
RT1206DRD0734R8L
JLCPCB Part #
C2121565
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS