RC2512FK-07715KL
MFR.Part #
RC2512FK-07715KL
JLCPCB Part #
C878193
Description
-55℃~+155℃ 1W 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS