AF0402FR-07464KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0402FR-07464KL
JLCPCB Part #
C20144016
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS