RT0402DRE071K91L
MFR.Part #
RT0402DRE071K91L
JLCPCB Part #
C853846
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS