RT1206DRD0727RL
MFR.Part #
RT1206DRD0727RL
JLCPCB Part #
C2120481
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS