RN732BTTD3201B50
MFR.Part #
RN732BTTD3201B50
JLCPCB Part #
C4132595
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS