AT0603BRE075K62L
MFR.Part #
AT0603BRE075K62L
JLCPCB Part #
C7217790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS