RT1206CRE0748R7L
MFR.Part #
RT1206CRE0748R7L
JLCPCB Part #
C2138456
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS