RE0402BRE078K45L
MFR.Part #
RE0402BRE078K45L
JLCPCB Part #
C7337699
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS