AR0603JR-0756RL
MFR.Part #
AR0603JR-0756RL
JLCPCB Part #
C6124974
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS