RT1206CRE0722R6L
MFR.Part #
RT1206CRE0722R6L
JLCPCB Part #
C2138968
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS