RT1206CRC0722R6L
MFR.Part #
RT1206CRC0722R6L
JLCPCB Part #
C4006591
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS