MFR1WSDRE52-1M43
MFR.Part #
MFR1WSDRE52-1M43
JLCPCB Part #
C1759156
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS