FMP-50FRF52-61R9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50FRF52-61R9
JLCPCB Part #
C20146047
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS