RT1206CRE0722R1L
MFR.Part #
RT1206CRE0722R1L
JLCPCB Part #
C2138962
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS