PNP10VJT-91-24R
MFR.Part #
PNP10VJT-91-24R
JLCPCB Part #
C3509946
Description
-40℃~+200℃ 10W 24Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS