RT1206CRE07210RL
MFR.Part #
RT1206CRE07210RL
JLCPCB Part #
C4111694
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS