MFP1WSBRD52-110K
MFR.Part #
MFP1WSBRD52-110K
JLCPCB Part #
C1782111
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS