FMF1WSFRF52-1R2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF1WSFRF52-1R2
JLCPCB Part #
C3498922
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS