RT1206CRD13110KL
MFR.Part #
RT1206CRD13110KL
JLCPCB Part #
C7303322
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS