AC0603JR-07200KL
MFR.Part #
AC0603JR-07200KL
JLCPCB Part #
C228158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS