RT0603BRD075R23L
MFR.Part #
RT0603BRD075R23L
JLCPCB Part #
C7064978
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS