RT1206CRD0790K9L
MFR.Part #
RT1206CRD0790K9L
JLCPCB Part #
C871650
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS