MFR-12FTF52-18R
MFR.Part #
MFR-12FTF52-18R
JLCPCB Part #
C1370969
Description
-55℃~+155℃ 167mW 18Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS