RT1206CRE0790K9L
MFR.Part #
RT1206CRE0790K9L
JLCPCB Part #
C2137717
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS