RC0402FR-071K69P
MFR.Part #
RC0402FR-071K69P
JLCPCB Part #
C7038432
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS