RT1206CRD074K7L
MFR.Part #
RT1206CRD074K7L
JLCPCB Part #
C1694637
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS