RT2512FKE07324KL
MFR.Part #
RT2512FKE07324KL
JLCPCB Part #
C2141938
Description
-55℃~+125℃ 200V 324kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS