RSF1WSJT-52-27K
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-27K
JLCPCB Part #
C3482803
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS