RT1206CRC072K15L
MFR.Part #
RT1206CRC072K15L
JLCPCB Part #
C3957621
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS