AC0402DRE07510RL
MFR.Part #
AC0402DRE07510RL
JLCPCB Part #
C6117642
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS