MFP1WSBBD52-2K56
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-2K56
JLCPCB Part #
C1406433
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS