RT1206CRC07215KL
MFR.Part #
RT1206CRC07215KL
JLCPCB Part #
C1697010
Description
-55℃~+155℃ 200V 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS