RT0603CRD0710KL
MFR.Part #
RT0603CRD0710KL
JLCPCB Part #
C862388
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS