MF0207FRD52-35R7
MFR.Part #
MF0207FRD52-35R7
JLCPCB Part #
C1747510
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS