RT1206CRC0711K3L
MFR.Part #
RT1206CRC0711K3L
JLCPCB Part #
C1698979
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS