RN73R2BTTD90R9F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD90R9F25
JLCPCB Part #
C2531219
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS