RT1206CRB0728K7L
MFR.Part #
RT1206CRB0728K7L
JLCPCB Part #
C1713702
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS