AC1210FR-074K3L
MFR.Part #
AC1210FR-074K3L
JLCPCB Part #
C230265
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS