RT1210FRD07280KL
MFR.Part #
RT1210FRD07280KL
JLCPCB Part #
C3985392
Description
-55℃~+125℃ 250mW 280kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS